تیم یار در یک نگاه

شرکت تیم‌یار از سال ۱۳۸۸ با رویکردی دانش‌بنیان و با هدف تولید نرم‌افزارهای ملی در حوزه‌های مدیریت جامع سازمان، اتوماسیون‌های اداری و صنعتی، اتوماسیون‌های بانکداری و مدیریت هولدینگ‌های ارزی بین‌المللی چند‌زبانه فعالیت خود را آغاز نموده است.

ایده تولید «نرم‌افزار مدیریت کسب‌وکار تیم‌یار» از تجربه بالای به‌وجودآوردگان آن نشات گرفته است. مجید ناقدی نیا، موسس شرکت دانش‌بنیان تیم‌یار و نرم‌افزار تیم‌یار، در سال 1370 با تاسیس شرکت طلیعه کامپیوتر، کار خود را با تولید نرم‌افزارهای مالی و اداری کاتب و حسابدان آغاز کرد. وی پس از 8 سال فعالیت در این حوزه و سپس در حوزه‌های گوناگونی چون تولید صنعتی، بازرگانی داخلی و خارجی، کارگزاری بورس و ارز، صرافی، آموزشگاه داخلی و خارجی، مشاوره تجاری و ...، کسب دانش روز دنیا در حوزه IT (به دلیل علاقه‌ای که به تکنولوژی و ارتباطات داشت) و درک نیاز مجموعه‌های تجاری و بازرگانی خود و همچنین باور ایجاد تحول در این حوزه به دلیل اهمیت آن، در سال 1388 تیمی 50 نفره از افراد نخبه، متعهد و متخصص را گرد هم آورد و با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا اقدام به تولید نرم‌افزار جامعی نمود که کاربران عمومی و غیرحرفه‌ای از حوزه‌ها و اصناف مختلف اعم از کارمند و مدیر بتوانند به سادگی و بدون نیاز به داشتن تخصص در حوزه IT، نیازهای خود و کسب‌وکارشان را (در بخش‌های ارتباطات، مالی، اداری، پرسنلی، بازرگانی، تولید و ...) رفع نمایند.

قابلیت مهم دیگر تیم‌یار SDK می‌باشد. SDK رابط بین ماژول‌های کاربردی با هسته تیم‌یار است و امکان استفاده از قابلیت‌های هسته را به ماژول‌های کاربردی می‌دهد. در واقع، کلیه ماژول‌های کاربردی با استفاده از SDK نوشته شده و توسعه می‌یابند. وجود SDK این امکان را می‌دهد تا مشتریان بنا به نیازهای خود ماژول‌های جدیدی بسازند؛ به همین دلیل، گستره وسیعی از ماژول‌ها برای تیم‌‌یار وجود دارد که روزبه‌روز نیز بر تعدادشان افزوده می‌شود.

تیم یار آمیزه‌ای از دانش و تجربه است و به‌وجودآورندگان آن قدمت بسیار و تجربه بالایی در عرصه فناوری اطلاعات دارند:

مجید ناقدی نیا، موسس شرکت دانش‌بنیان تیم‌یار و نرم افزار تیم‌یار

دکتر فیروزه نفیسی، موسس، مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت تیم‌یار

داود ایلی، عضو هیات مدیره شرکت تیم‌یار

عباسعلی طوسیان، عضو هیات مدیره شرکت تیم‌یار

دکتر مجید طاهریان، مشاور بازرگانی و فروش و امور قراردادهای تیم‌یار (بین‌المللی)

طلیعه ناقدی نیا، مدیر منابع انسانی

علی بیگلری، مدیر واحد توسعه ساختاری تیم‌یار

ریحانه حاجی شیرزی، مدیر واحد توسعه کاربردی تیم‌یار

محمدرضا فروزنده، مدیر پشتیبانی فنی و پشتیبانی تیم‌یار

رضا اصغریان، مدیر فروش تیم‌یار

توانایی‌های فنی حوزه تولید

تیم‌یار نخستین وب سرور ایرانی است که به طور کامل توسط کارشناسان و متخصصان داخلی طراحی و پیاده‌سازی شده است. پروسه تولید تیم‌یار به صورت خودکار بوده و از الگوهای نرم‌افزاری پیشرفته‌ای استفاده می‌کند. در مقایسه با نرم‌افزارهای مشابه، منابع سیستمی کمتری مصرف نموده و سرعت اجرایی آن بسیار بالا است. علاوه بر این، تیم‌یار به هیچ نرم‌افزار دیگری وابستگی ندارد.

هسته تیم‌یار مهمترین قسمت نرم‌افزار است و در اصل واسطی است میان ماژول‌های سطح کاربر و سخت افزار. وظیفه مدیریت منابع سیستم، ارتباطات، آغاز به کار برنامه‌ها (ارسال درخواست‌ها) و مدیریت زمان برعهده هسته تیم‌یار می باشد.

اقداماتی که تاکنون در حوزه فنی انجام گرفته است

شناسایی و احراز هویت کاربر

براي تامين امنيت در سيستم، دسترسی‌ها به صورت ساختاری در هسته بررسی شده و اجازه دسترسی غيرمجاز داده نمی‌­شود. با اين روش چنانچه برنامه‌­نويسان ماژول‌های کاربردی در تنظيم دسترسی ها دچار خطا شده باشند، به علت چک کردن دسترسی ها در هسته، امنيت سيستم تضمين می‌شود.

مدیریت امنیت

در تيم‌يار برای هر کاربر دسترسی‌های جداگانه‌ای تعریف می‌شود. علاوه بر این، می‌توان برای دسترسی به ماژول‌ها و نیز IP ورودی نیز محدودیت تعیین نمود.

کنترل دسترسی به محصول

اطلاعاتی از قبيل شناسه، نام کاربر، IP ورود، زمان ورود، آخرين IP ورود و آخرين دسترسی کاربران وارد شده قابل مشاهده و بررسی می باشد.

حفاظت از داده‌های کاربری

به دليل تعبيه پايگاه داده در درون تيم‌يار (Embed) و مجزا نبودن آن، انتقال داده­‌ها حفاظت شده می باشد.

پشتیبان گیری

در تیم‌یار این امکان وجود دارد که از کليه اطلاعات سرور نسخه پشتيبان تهيه نمود تا در زمان مواجه با مشکل، سيستم را به حالت درست قبلی بازگرداند. در تيم‌يار، امکان پشتيبان­ گيری دستی و خودکار وجود دارد.

بروزرسانی امن

امکان دانلود بسته‌های نرم‌­افزاری فقط برای کاربرانی است که لايسنس معتبر داشته باشند و درخواست‌ها از طريق کليدی که در لايسنس قرار گرفته است رمزنگاری شده و با سرور بروزرسانی تيم‌يار مبادله می شود.

مصرف بهینه پهنای باند

به دلیل فشرده‌سازی داده‌ها در زمان ارسال، از حداقل پهنای باند استفاده می‌شود که این مساله موجب کاهش هزینه‌های سازمان خواهد شد.

بازار هدف

تیم‌یار ابزار محبوب مدیران کشور بوده و برای پیشبرد اهداف آنان طراحی شده است. در این نرم‌افزار، با اشتراک‌گذاری سریع اطلاعات بین واحدهای مختلف (تولید، انبار، فروش، مالی و ...) تعامل و ارتباط اثربخش در سازمان افزایش می‌یابد.

کلیه موسسات، شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی که قصد یکپارچه‌سازی و بهینه کردن فرآیندهای سازمانی و مدیریت آسان و سریع کلیه بخش‌ها به‌طور متمرکز و در درون یک سیستم واحد مدیریت را دارند، می‌توانند از نرم‌افزار یکپارچه تحت وب کسب‌وکار تیم‌یار استفاده نمایند.

محصولات تیم‌یار

تیم‌یار سرور استاندارد، یکپارچه و تحت وب پیاده‌سازی شده و برای بهبود مدیریت شرکت‌های بازرگانی داخلی یا بین المللی، خدماتی، صرافی‌ها، فروشگاه زنجیره‌ای، رستوران زنجیره‌ای، دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و موسسات تحقیقاتی و کلیه حوزه‌های غیر تولیدی که کمتر از 100 کاربر همزمان دارند، طراحی و تولید شده است.

تیم‌یار سرور ادونس یکپارچه و تحت وب برای بهبود مدیریت سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ (بیش از 100 کاربر تا سقف 10,000 کاربر همزمان و از 6 تا 100 سازمان) طراحی و تولید شده است. تیم یار ادونس به شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی که در حوزه‌های تولید، پیمانکاری، پخش مویرگی، بازرگانی داخلی یا بین‌المللی مانند: کارخانجات تولیدی، سازمان‌های دولتی، شرکت‌های پیمانکاری، شرکت‌های پخش مویرگی، فروشگاه زنجیره‌ای، رستوران زنجیره‌ای، دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و موسسات تحقیقاتی فعالیت می کنند و بیش از 100 کاربر همزمان دارند، توصیه می‌شود.

تیم‌یار ابری TaaS خدمت جدیدی است که به‌منظور ایجاد سهولت استفاده، نگهداری و امنیت بالا برای مشتریان ایجاد شده است. در این روش کاربران بدون نیاز به درنظرگرفتن مواردی مانند تهیه سرور، امن سازی و... صرفا با نام کاربری و رمز عبور وارد ERP شده و از امکانات آن بهره‌مند می‌شوند.

تاییدیه ارزیابی امنیتی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

رتبه یک/1 شورای عالی انفورماتیک

پروانه بهره‌برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)

تاییدیه دانش بنیان صنعتی شرکت تیم‌یار از کارگروه ارزیابی معاونت ریاست جمهوری

​تایید فنی نرم‌افزار تیم‌یار از سازمان برنامه و بودجه کشور

گواهینامه ثبت نرم افزار رایانه ای از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهینامه رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیکی از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک

​مجوز فعالیت در پارک علم و فن‌آوری دانشگاه تهران

​مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران

​مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان هرمزگان

مجوز فعالیت اقتصادی از سازمان منطقه آزاد کیش

عضویت در انجمن انفورماتیک ایران

​عضویت در انجمن کامپیوتر ایران

گواهینامه عضویت در اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار در ایران

​گواهینامه استاندارد ISO 10002:2014 (رضایت‌مندی مشتری)

مجوزها و گواهی‌نامه‌های در حال اخذ

تاییدیه امنیت از سازمان پدافند غیرعامل

بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) - پاییز 1394

همایش تولیدکنندگان بزرگ سلولزی - زمستان 1394

همایش بین‌المللی سیاست‌های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق 1404 - تابستان 1395

همایش رونمایی از محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان در پارک علم و فن‌آوری دانشگاه تهران - پاییز 1395

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) - پاییز 1395

رونمایی از «تیم یار» به عنوان محصول دانش بنیان در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران - تابستان 1395

همایش چشم انداز کسب و کار، کارآفرینی و اشتغال در افق 1404 - زمستان 1395

هفتمین نمایشگاه کار - زمستان 1395

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) - تابستان 1397

نمایشگاه سبیت (CeBIT( 2018 آلمان - بهار 1397

نمایشگاه هانوفر 2019 آلمان - بهار 1398

پرسنل تیم‌یار

شرکت دانش‌بنیان تیم‌یار با بیش از 100 پرسنل متخصص و متعهد در بخش‌های تولید، بازاریابی، فروش، استقرار، پشتیبانی، آموزش، مالی و اداری در خدمت مشتریان می‌باشد.

واحدهای تیم‌یار

واحد بازاریابی تیم‌یار:

از جمله اقدامات مهم واحد بازاریابی تیم‌ یار در جهت معرفی هرچه بهتر این نرم‌افزار موارد زیر می باشند:

تبلیغات گسترده تلویزیونی و رادیویی

بروزرسانی روزانه و هفتگی محتوای سایت

درج اخبار و رویدادهای مهم و آخرین تغییرات نرم‌افزار در راستای سیاست شفاف‌سازی مجموعه

درج مقالات روز دنیای فن‌آوری اطلاعات و نرم‌افزارهای یکپارچه

حضور در شبکه‌های اجتماعی همچون آپارات، لینکدین، تلگرام و اینستاگرام برای اطلاع‌رسانی به مشتریان

حضور در همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی

ارتباط با مشتریان و اطلاع رسانی به آنها درخصوص رویدادهای خاص مجموعه از طریق ایمیل، پیامک، نمابر و ...

از جمله اقدامات مهم واحد بازاریابی تیم‌یار در جهت معرفی هرچه بهتر این نرم‌افزار یکپارچه می‌باشند.

واحد فروش تیم‌یار:

با توجه به اهمیت جایگاه مشتری در تیم‌یار و لزوم برقراری ارتباط پویا و موثر و همچنین معرفی درست نرم‌افزار و امکانات آن، واحد فروش تیم‌یار با انتخاب بهترین و باتجربه‌ترین کارشناسان فروش در حوزه ERP، با گروهی متشکل از 18 کارشناس زبده در حوزه فروش و توسعه بازار، مسلط به حوزه فنی نرم‌افزارهای ERP، همکاری می‌نماید.

واحد اسقرار تیم‌یار:

استقرار نرم‌افزارهای یکپارچه (ERP) امری پیچیده و بسیار حیاتی است و انجام صحیح آن ادامه روند تکامل  ادامه حیات این نرم‌افزارها را تضمین می‌کند. واحد استقرار تیم‌یار متشکل از کارشناسان مجرب  در صنایع مختلف می‌باشد که وظیفه اصلی آنها پیاده‌سازی تیم‌یار متناسب با نیازهای واقعی سازمان است. این واحد با بهره‌گیری از دانش روز متخصصان خود در حوزه‌های مالی، اداری، پرسنلی، تولید و ... به شما کمک می‌کند تا به جمع مدیران پیروز بپیوندید.

واحد پشتیبانی تیم‌یار:

پشتیبانی مقوله‌‌ای مهم در بقای محصول است. پشتیبانی کارآمد یکی از مهم‌ترین دغدغه‌­های مشتریان هنگام انتخاب یک نرم‌افزار می‌باشد. به همین منظور، تیمی متشکل از کارشناسان متخصص، مجرب و با اخلاق برای حفظ حرمت و آسایش­ خاطر مشتریان در تیم‌یار گردهم آمده‌اند و به صورت شبانه‌­روزی آماده پاسخ‌گویی مشتریان می‌باشند.

بعضی از خدمات پشتیبانی تیم‌یار عبارتند از:

رفع ابهامات کاربران به­ صورت تلفنی، آنلاین و حضوری

بازدیدهای دوره‌ای به‌منظور بررسی و شناسایی مشکلات جدید مشتریان

دریافت نظرات کاربران در جهت بهبود محصول

به‌روز رسانی تیم‌یار

واحد آموزش تیم‌یار:

آموزش صحیح کاربران امری مهم در راستای عملیاتی شدن تیم‌یار است. واحد آموزش تیم‌یار متشکل از کارشناسان و اساتید برجسته در حوزه­‌‌های فن‌آوری اطلاعات، مالی و صنایع، جدیدترین شیوه‌های آموزش را براساس سرفصل­های تدوین شده خدمت مشتریان عزیز ارائه می‌کند.

خدمات اصلی واحد آموزش تیم‌یار عبارتند از:

برگزاری دوره‌های آموزش کاربری تیم‌یار برای آشنایی کابران با قابلیت‌ها و نحوه استفاده از تیم­‌یار به صوت حضوری، مالتی مدیا، وبینار و کارگاه‌های عملی

برگزاری دوره‌های آموزش ماژول‌های تخصصی تیم‌یار برای مدیران IT، مدیران مالی و پرسنلی

ارائه گواهینامه آموزشی: در پایان دوره‌های آموزشی، به شرکت‌کنندگان، گواهینامه تیم‌یار اعطا می‌شود. این گواهینامه از سوی آموزشگاه «بازاربورس‌دات‌کام» که از باسابقه‌ترین و معتبرترین آموزشگاه‌های کشور در حوزه مالی و مدیریتی است صادر شده و به‌عنوان یک مدرک معتبر در بازار­ کار و در جهت ارتقاء شغلی تلقی می‌شود.

برگزاری مستمر کارگاه‌های آموزش ضمن خدمت ویژه کارکنان، به‌منظور بروز نگه داشتن اطلاعات کارشناسان در بخش‌های مختلف سازمان (تولید، بازاریابی، فروش، استقرار و پشتیبانی) و افزایش سطح دانش کارکنان مجموعه

واحد تولید تیم‌یار:

واحد تولید قلب تپنده تیم‌یار است و متشکل از دو بخش توسعه ساختاری و توسعه کاربردی می‌باشد. بخش‌های توسعه ساختاری و توسعه کاربردی تیم‌یار با استفاده از کارشناسان و متخصصان تحصیل‌کرده در زمینه‌های برنامه نویسی وب، برنامه نویسی C ++/ C، تحقیق و توسعه، طراحی گرافیک و فنی، وظیفه بروز کردن و توسعه هسته مرکزی، تحلیل و طراحی ماژول‌های کاربردی تیم‌یار و نیز تست اجرایی و کاربردی آنها با استفاده از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها و الگوهای نرم‌افزاری دنیا را برعهده دارند.

واحد مالی تیم‌یار:

واحد مالی از جمله بخش‌های حیاتی تیم‌یار محسوب می‌شود. علاوه بر رسیدگی به امور مالی مجموعه، استقرار، پشتیبانی و آموزش ماژول‌های مالی تیم‌یار بر عهده این واحد است. واحد مالی تیم‌یار کارشناسان متبحر و کارآمدی را به خدمت گرفته و این افراد نقش مهمی در تولید، توسعه، استقرار، آموزش و پشتیبانی ماژول‌های مالی نرم‌افزار یکپارچه تیم‌یار داشته و دارند.

واحد پرسنلی تیم‌یار:

واحد پرسنلی تیم‌یار یکی از واحدهای بسیار مهم شرکت دانش‌بنیان تیم‌یار  است. این واحد همچون سایر واحدها، با بهره‌گیری از سیستم‌های مکانیزه، با نهایت دقت نیروها و مشاوران متخصص را گزینش و استخدام می‌نماید.

مشاوران تیم‌یار:

یکی از گروه‌های مهمی که با تیم‌یار همکاری فعال و پویایی دارند، تیم مشاوران هستند. این گروه متشکل از متخصصان برجسته حوزه IT و فن‌آوری اطلاعات، بازرگانی، فروش و امور قراردادهای بین‌المللی، تحلیل و طراحی سیستم، استقرار، پشتیبانی و پرسنلی می‌باشد.

اصنافی که تاکنون به خانواده بزرگ «تیم‌یار» پیوسته‌اند

تیم‌یار در مسیر رشد و توسعه، افتخار همکاری با اصناف معتبر و بنامی را داشته است و طی یک سال گذشته، اصناف زیر به تیم‌یار پیوسته‌اند:

1.تولید و توزیع مواد غذایی

2.آموزش

3.چاپ و تبلیغات

4.صرافی

5.تولید پوشاک

6.تولید لوازم خانگی و صنعتی

7.تولید محصولات کشاورزی

8.تولید مواد شیمیایی

9.تولید محصولات ساختمانی

10.حمل و نقل و کشتیرانی

11.پیمانکاری

12.رستوران و کافی شاپ زنجیره‌ای

13.صنعت بیمه

14.بهداشت و درمان

15موسسه خیریه

16.بازرگانی: شامل محصولات فولادی، کامپیوتر، نرم افزار و سخت افزار، upvc، سرمایه گذاری، داروخانه، تجهیزات الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی، ups، واردات چسب صنعتی، واردات دستگاه های لیزری، شرکت پخش و ...

چشم‌انداز ما همه‌گیر شدن تیم‌یـار در کسب‌ و کارهای بزرگ و کوچک، تبدیل شدن به برند محبوب مدیران و قرار گرفتن در زمره ERP های برتر دنیا است.

ماموریت ما ایجاد یکپارچگی و چابکی نظام‌مند اطلاعات و توسعه مدیریت هوشمند کسب‌و‌کارها و سازمان‌های پیشرو دنیا است.

تیم یار در یک نگاه