تیم یار سرور اختصاصی ادونس

تیم یار سرور ادونس advance (اختصاصی)

 

حوزه های کاربرد تیم یار سرور ادونس (اختصاصی)

ماژول های تیم‌یار سرور ادونس (اختصاصی)

ویکی-Wiki: ویکی نوعی وب‌گاه‌ است که به تمام بازدیدکنندگان، حتی گاهی بدون نیاز به ثبت نام در وب‌گاه، اجازه ویرایش، افزودن یا حذف مطالب را می‌دهد که در پورتال تیم‌یار بسته به نوع سازمان، قابلیت سفارشی‌سازی بر اساس کاربران (عمومی و اختصاصی) را دارد. در حال حاضر، ویکی در تیم‌یار به عنوان راهنمای آنلاین با قابلیت تعریف ظاهر متفاوت به ازای بخش‌های مختلف، نمایش صفحات منتخب در پورتال جامع یا وب‌گاه قابل استفاده می باشد.

خدمات-Services (خدمات پس از فروش-After Sales Services) شامل:امکان تعریف ماشین آلات و قطعات تشکیل دهنده آنها، تعریف خدمات (اضطراری و پیشگیرانه) و الویت بندی آنها، امکان ایجاد درخواست تعمیر، تایید درخواست و ایجاد دستور تعمیر و ایجاد و تایید گزارش تعمیر، ثبت درخواست کالا در گزارش تعمیر و ده‌ها قابلیت و امکان دیگر.

بازاریابی-Marketing شامل: برنامه‌ریزی بازاریابی، اطلاعات و طبقه‌بندی اطلاعات رقبا، اطلاعات منطقه‌ای بازار هدف و چندین قابلیت دیگر. (پایان سال 1397)

نمابر-FAX شامل: ارسال و دریافت فکس و ارتباط خودکار با پرونده مخاطب و مشتریان و چندین امکان کاربردی دیگر. (پایان سال 1397)

حراج-Sale شامل: فرآیند برگزاری مناقصات و مزایدات و برنامه‌ریزی آن به صورت برخط و برون‌خط (پایان سال 1397)

بانک برخط-Online Banking شامل: دسترسی سریع، آسان و مطمئن استفاده‌کنندگان به ماژول‌ها و اطلاعات آنها؛ امکان ارتباط برخط همیشه و در همه جا، حتی از طریق تلفن‌های همراه نیز وجود دارد. (پایان سال 1397)

پلیکیشن موبایل (اندروید) تیم‌یار: برای استفاده کاربران درون سازمان (شرکت) با قابلیت سفارشی سازی طراحی و تولید شده است.

اپلیکیشن موبایل پورتال (اندروید) تیم‌یار: برای استفاده کاربران برون سازمانی (شرکتی) با قابلیت سفارشی سازی طراحی و تولید شده و قابلیت‌هایی از قبیل فروشگاه آنلاین به همراه کلیه امکانات پورتال مشتریان را داراست.

تیم‌یار API: دیگر قابلیت ویژه تیم‌یار است که به کاربران حرفه‌ای اجازه می‌دهد تا از تمامی امکانات و قابلیت‌های تیم‌یار در دیگر نرم‌افزارها و وب‌گاه‌های خود استفاده نمایند. این قابلیت به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد؛ از این قابلیت برای ساخت اپلیکیشن کاملا سفارشی استفاده می‌شود و یا با استفاده از داده‌های ذخیره شده در تیم‌یار، می‌توان آن را در وب‌گاه‌های فروشگاه آنلاین بکار گرفت.

 

 

 

 

جدول قابلیت های پایه تیم یار سرور ادونس(اختصاصی)

جدول قابلیت های پایه تیم یار سرور ادونس(اختصاصی)
تیم یار سرور اختصاصی ادونس
جدول قابلیت های پایه تیم یار سرور ادونس(اختصاصی)