تیم یار سرور اختصاصی استاندارد

تیم یار سرور استاندارد Standard(اختصاصی)

حوزه های کاربرد تیم یار سرور استاندارد (اختصاصی)

ماژول های تیم‌یار سرور استاندارد (اختصاصی)

ویکی-Wiki: ویکی نوعی وب‌گاه‌ است که به تمام بازدیدکنندگان، حتی گاهی بدون نیاز به در وب‌گاه، اجازه ویرایش، افزودن یا حذف مطالب را می‌دهد که در پورتال تیم‌یار بسته به نوع سازمان، قابلیت سفارشی‌سازی بر اساس کاربران (عمومی و اختصاصی) را دارد. در حال حاضر، ویکی در تیم‌یار به عنوان راهنمای آنلاین با قابلیت تعریف ظاهر متفاوت به ازای بخش‌های مختلف، نمایش صفحات منتخب در پورتال جامع یا وب‌گاه قابل استفاده می باشد.

خدمات-Services (خدمات پس از فروش-After Sales Services) شامل: مدیریت انواع گارانتی، امکان تعریف انواع خدمات پس از فروش بر اساس قطعات محصولات، امکان تعریف اولویت و نوع خدمات پس از فروش، امکان تعریف مدت زمان انجام و پرسنل برای هر خدمت، امکان تعریف انواع گارانتی برای یک محصول - مشتری و یا گروهی از مشتریان، امکان تعیین محل انجام خدمت برای هر گارانتی، امکان تعیین شرایط انقضاء گارانتی، امکان فعال یا غیر فعال کردن گارانتی، ثبت فاکتور فروش با دسترسی از سمت ماژول خدمات،  لینک ورود و ثبت‌نام به صفحه مهمان در پورتال، ویجت ماژول گزارش به ماژول خدمات و چندین امکان دیگر.

بازاریابی-Marketing شامل: برنامه‌ریزی بازاریابی، اطلاعات و طبقه‌بندی اطلاعات رقبا، اطلاعات منطقه‌ای بازار هدف و...  (پایان سال 1397)

نمابر-FAX شامل: ارسال و دریافت فکس و ارتباط خودکار با پرونده مخاطب و مشتریان و... (پایان سال 1397)

حراج- Sale شامل: فرآیند برگزاری مناقصات و مزایدات و برنامه‌ریزی آن به صورت برخط و برون‌خط  (پایان سال 1397)

بانک برخط-Online Banking شامل: دسترسی سریع، آسان و مطمئن استفاده‌کنندگان به ماژول‌ها و اطلاعات آنها. ارتباط برخط همیشه و در همه جا، حتی از طریق تلفن‌های همراه نیز وجود دارد. (پایان سال 1397)

اپلیکیشن موبایل (اندروید) تیم‌یار: برای استفاده کاربران درون سازمان (شرکت) با قابلیت سفارشی سازی طراحی و تولید شده است.

اپلیکیشن موبایل پورتال (اندروید) تیم‌یار: رای استفاده کاربران برون سازمانی (شرکتی) با قابلیت سفارشی سازی طراحی و تولید شده و قابلیت‌هایی از قبیل فروشگاه آنلاین به همراه کلیه امکانات پورتال مشتریان را داراست.

تیم‌یار API: دیگر قابلیت ویژه تیم‌یار است که به کاربران حرفه‌ای اجازه می‌دهد تا از تمامی امکانات و قابلیت‌های تیم‌یار در دیگر نرم‌افزارها و وب‌گاه‌های خود استفاده نمایند. این قابلیت به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد؛ از این قابلیت برای ساخت اپلیکیشن کاملا سفارشی استفاده می‌شود و یا با استفاده از داده‌های ذخیره شده در تیم‌یار، می‌توان آن را در وب‌گاه‌های فروشگاه آنلاین بکار گرفت.

 

 

جدول قابلیت های پایه تیم یار سرور استاندارد(اختصاصی)

جدول استاندارد
تیم یار سرور اختصاصی استاندارد